Zábava, která nikdy nekončí

Business

Zaregistrovali jste už hru, jakou je laser game? Pokud ne, měli byste se o ní dozvědět informace, které vás přinutí k tomu, abyste si ji s vašimi blízkými přišli zahrát a poddat se atmosféře, která vás během ní čeká.

Laser game Praha vám nabídne možnost ocitnout se v aréně, kde hra se zbraní nebude nijak bolestivá a ani nebezpečná. Paprsky, které z pistole vycházejí jsou pouze světelné a z toho důvodu je hra vhodná i pro děti.

  • Uspořádat tedy oslavu narozenin právě na tomto místě bude pro vaše starší děti, které už klauni nebaví tím pravým, co jejich party přivede k dokonalosti.

DSC_0201

Místo hospody hra, která vás pobaví

Jestli jste váš volný čas doposud trávili v hospodě, po vyzkoušení laser game toho budete litovat. Tato hra vám totiž ukáže, že chvíle vašeho volna můžete využít mnohem více efektivně a zábavně, díky tomu, že ve vás vyvolá velkou dávku adrenalinu. Odnesete si mnoho vzpomínek, odreagujete se a zapomenete na starosti nebo práci, která na vás čeká.

A po ukončení hry, kterou si z nabídky vyberete si můžete dopřát pivo nebo jiný druh nápoje i v našem baru, kde vám po těžké bitvě zcela jistě osvěžení padne vhod.

Očekávejte hry a arény v dokonalém provedení

Lazerfun vám nabídne 2 typy arén, ve kterých se hry odehrávají. V případě menšího počtu hráčů doporučujeme výběr Aztécké arény, která vám představí historické prostředí a venkovní džungli, ve které nalezete úkryty, ale i větší příležitost k tomu, jak se zbavit soupeřů.

DSC_0204

Labyrint je dostatečně velká aréna na to, abyste zorganizovali velkou událost a pozvali partu lidí, kterých máte nejraději. Je vhodná i pro uspořádání netradičního teambuildingu, který se stane mnohem úspěšnější, než jakýkoliv jiný. Neonové osvětlení vám přidá na dramatičnosti a vy se budete pohybovat v bludišti, kde se jen tak neschováte.

Z 11 různých her si vyberete takovou, která vás osloví svým tématem, ale i náročností a nepochybujte o tom, že si jich časem vyzkoušíte všechny, abyste zjistili, jak na tom s hrou s laserovou zbraní stojíte.