Apapi

Neuskutečnění letu znamená možnou kompenzaci

Business

Pokud létáte častěji, možná se vám již někdy stalo, že konkrétní linka vůbec neodstartovala. Je to poměrně běžné, a to zvláště ve chvíli, kdy má daná společnost problémy se svým personálem. Co se týče problémů s personálem, určitě se vám možná vybavuje jedna rakouská společnost. Právě Austrian Airlines 21.3 – 22.3 bylo nuceno zrušit více než 150 letů, a to z důvodu odborových aktivit. Pokud jste na této lince měli cestovat, ale nakonec z toho sešlo, určitě byste neměli nechat situaci jen tak ladem. Naopak, můžete žádat o kompenzaci, která může nabývat výše až 600 euro, samozřejmě v závislosti na délce vaší cesty.

křídlo v oblacích

Nezanedbatelná částka, o kterou žádá málokdo

Možná byste se divili, ale jen málokdo si uvědomuje, že cancel cesty ze strany společnosti vzniká nárok na nějakou kompenzaci. Z tohoto důvodu přijdou lidé, kteří měli danou cestu podniknout, o mnoho tisíc korun. O takovou částku je však samozřejmě škoda přijít, a tak je lepší zajímat se o možnou kompenzaci. Její získání není vůbec náročné, stačí přenechat vytvoření její žádosti na někom, kdo se v oblasti vyzná.

Stačí se obrátit na správnou společnost

Abyste neměli starosti se žádostí o kompenzaci, můžete přenechat tuto záležitost někomu zkušenějšímu. Uvidíte, že vám to ušetří nemálo starostí a času, které byste museli věnovat tomu, abyste vyplnili žádost správně a celkově se potýkali se všemi úřady tak, jak je to nezbytné.

letadlo zespodu

Jednoduchá pomoc, která má smysl

Kompenzace za cancel letu je běžná věc, akorát o ní mnoho lidí neví. Vy však máte tu výhodu, že jste se rozhodli správně, a že využijete služeb někoho, kdo vám stoprocentně pomůže. Uvidíte, že absence vaší cesty bude mít paradoxně jedno pozitivum, a to že vám přijdou nějaké ztracené peníze z letenky zpět do peněženky. Nyní již víte, co dělat, když se vám stane, že byste nemohli letět z důvodu stávky společnosti. Vždy je tu totiž nějaká možnost kompenzace, tak proč toho nevyužít?