Apapi

Autopůjčovna v Praze 9 – další krok k usnadnění života

Business

Nezávislost je pojem, s nímž se pojí řada lidí v celém světě. Vedou k ní různé kroky, ale především samotná vůle tohoto stavu docílit a být sami sebou. Není to vůbec snadné, to jistě, ale za snahu to určitě stojí. Začít bychom měli každý hlavně u sebe a zbavit se závislosti na drogách, jako jsou např. cigarety a alkohol. To ale není vše, jak nezávislost podpořit.

interiér vozu Mercedes

Staňte se více nezávislými

Snažte se bydlet ve svém – chápeme, že je to v dnešní době pro mnohé z nás velmi obtížné, ale měli bychom se snažit nebýt závislí na nájemném a mít své vlastní zázemí, odkud nás nikdo nevyhodí, a které si přizpůsobíme podle svého. Namísto plateb nájemného je výhodnější investovat do vlastní nemovitosti, i kdyby to třeba měl být mobilní dům nebo chata v rekreační oblasti.

provoz na silnici

Využívejte internetové obchody – a podporujme mimo jiné i české soukromníky, jako jsou farmáři, zemědělci nebo prodejci zdravé výživy. Mnoho z nich vám doručí trvanlivé a někdy i čerstvé potraviny domů přepravní službou, takže ani nebudete potřebovat jezdit autem na větší nákupy, čímž se dostáváme k zásadní otázce:

Potřebujete nutně vlastní vůz? Když vám přepravní služba doručí domů i nábytek, spotřebiče a další předměty, které nakoupíte přes Internet, a když pracujete z domova nebo dojíždíte do zaměstnání hromadnou dopravou, pak zjistíte, že auto potřebujete jenom pro výlety, dovolenou, oslavy a společenské akce a další nepravidelné aktivity. Můžete si vůz pak pronajímat z autopůjčovny v Praze 9 a vyjde vás to levněji, než jej vlastnit. Zároveň se nestaráte o jeho technický stav, neplatíte žádné poplatky, nesledujete amortizaci (opotřebení), nesháníte náhradní díly a hlavně se kvůli tomu vůbec nestresujete. Nemáte v hlavě starosti typu: „kdy musím na STK, kdy koupit dálniční známku, kdy vyměnit pneumatiky a kdy je čas na výměnu motorového oleje.