Apapi

Vyčistěte svou hlavu od starostí všedních dní

Business

Toužíte po delší době vypnout a myslet chvíli na něco jiného než na práci? Chcete si odpočinout od všeho shonu okolo vás a chvíli se bavit? Potřebujete dávku adrenalinu a napětí, která vás donutí změnit směr? To všechno můžete zažít, pokud se vypravíte do únikové místnosti.
rozhodnutí příležitost

Úniková hra Kutná hora je právě ten ideální způsob, jak prožít nevšední dobrodružství nabité adrenalinem, které ve vaší hlavě nenechá ani kousek místa na nic, co by s ním nebylo spjaté. Můžete si tak být jisti, že řešení záhad a tajemných šifer vás pohltí natolik, že ať už máte na práci cokoli, už si na to ani nevzpomenete. Vaše mozkové závity se budou žhavit na tu nejvyšší teplotu a vy budete řešit, co máte dělat dřív, a kde může být ukryté řešení, po kterém pátráte. To je to jediné, čemu musíte přijít na kloub, dokud je ještě čas a můžete zachránit sebe i své blízké. Dokážete z místnosti uniknout včas?
uzamčeno staré

Máte-li pro strach uděláno, vyzkoušejte únikovou hru také. Rozhodně se při ní nebudete nudit a v každém případě budete mít na co vzpomínat. Vy i vaši přátelé. Únikové hra je totiž určena pro dva až pět hráčů, a to je faktor, který vaše zážitky ještě znásobí. A když se budete bát, tak je vždy lepší, mít vedle sebe někoho spolehlivého. I když, kdo ví, co se díky této hře o svých blízkých dozvíte.
čísla šifra výpočet

Každopádně, každá podaná ruka navíc, každý nápad a myšlenka se vám v té hodině a půl, kterou v únikové místnosti prožijete, budou náramně hodit. Vaši blízcí vám jistě dodají odvahu, abyste nepropadali panice. Společně jistě dokážete vyluštit všechny hlavolamy a prožít své dobrodružství na plné obrátky, přesně tak, jako byste se z ničeho nic stali hlavními hrdiny svého oblíbeného filmu. Najednou nic nebude nemožné a všechno se to bude točit okolo vás. A ať už to dopadne jakkoli, budete mít na co vzpomínat a na své dřívější starosti už si ani nevzpomenete.