Apapi

Internet pro oblast Prahy a okolí

Business

Na internet se napojujeme doma ze svých počítačů, notebooků, přes televizi, z mobilu, tabletu, a ze spousty dalších zařízení. Další oblastí, kde často využíváme internet, je zaměstnání. V práci potřebujeme rychlé připojení, abychom mohli vyřizovat vzkazy, posílat požadavky, objednávky, e-maily a spoustu dalšího. Internet je potřeba při každé příležitosti a to nejenom doma, ale také v zaměstnání, o tom jsme se už přesvědčili. A určitě vám nestačí nějaký, co se bude každý den zadrhávat, když můžete mít za výjimečně nízkou cenu vysokorychlostní optické připojení nebo připojení formou kabelu. To je dostupné v mnohých bytových domech po celé Praze. Zajišťujeme vysokorychlostní připojení pro spoustu domácností a také pro menší i velké firmy.

google

Jsme spolehliví a dostupní pro každého. Připojení je velice stabilní. Už se vám nestane, že byste čekali dlouhé minuty na připojení stránky. Neustále přesýpací hodiny na monitoru při dlouhém čekání na načtení webu. To už je dávno minulostí. V dnešní době frčí už jenom vysokorychlostní připojení.

počítač

Dostupnost připojení

  • Jsme dostupní na 95% území našeho hlavního města. V Praze jsme dostupní z 95% a pokrýváme ještě většinu dalších přilehlých oblastí.
  • Poskytovatelé internetu se svými službami mohou lišit. S námi si však vyberete vysokou rychlost a maximální možnou stabilitu připojení.
  • K dispozici je levné bezdrátové wifi připojení, které je kvalitní a opravdu spolehlivé.
  • Optické připojení je to nejlepší, co dnešní trh může nabídnout.
  • Přejete si to nejlepší? V tom případě zvolte tuto jedinečnou příležitost a dopřejete si vysokou kvalitu a velice rychlé připojení.
  • Vhodné pro domácnosti, počítače, bytové domy, panelové domy, soukromé jednotky, kanceláře, firmy, haly, moderní zázemí, veřejné sféry, zkrátka a dobře pro každého.
  • Hraní, surfování, sledování filmů, připojování se na různé stránky, to všechno bude hbitě dostupné a to všechno si budete moci užít konečně naplno!