Apapi

Univerzální způsob propagace

Business

Internet se stal centrem pro zábavu, vzdělání, komunikaci, ale i podnikání. Stále ovšem existují firmy, které jej plně nevyužívají a přichází tak o zákazníky, obchody nebo potřebnou publicitu. Úspěch kamenného prodej lze přitom snadno přetavit i na úspěch v online prostředí a stačí k tomu dobrá prezentace, efektivní reklama a kreativní přístup. Vlastní marketingové oddělení se však vyplatí pouze velkým firmám a pro menší a střední společnosti je proto lepší spolupráci s některou z agentur, které se na internetovou propagaci specializuje.

seo + ux

Možností je přitom hned několik a zpravidla lze využít jak kompletní řešení v podobě webových stránek, správy sociálních sítí a PPC reklamy, tak i samostatných služeb jako například SEO optimalizace. Zkušení profesionálové dokáží vytvořit kompletní internetovou identitu a tu následně využít k prodeji produktů přes e-shop, generování nových B2B klientů nebo k rozšíření povědění o značce či produktu. Online marketing Pardubice Krekrrr je toho skvělým příkladem a má za sebou již desítky zrealizovaných projektů a tím i spoustu zkušeností.

notebook

Kreativní i výkonnostní propagace

Reklama je pojem, pod kterým si můžeme představit takřka cokoliv. Reklama na internetu je ovšem užší téma a zpravidla se jedná o propagaci pomocí Google, Sklik, Facebook, Instagram nebo Criteo. Formy a nástroje internetové reklamy se přitom různí a díky jejich flexibilitě je lze efektivně využít a dosáhnout tak jakýchkoli cílů. Akvizice nových zákazníků, přímý prodej, zvýšení návštěvnosti webu nebo zvýšení reputace a popularity značky lze na internetu dosáhnout s minimálními náklady a vždy záleží na nastavení a kreativitě. Správnou kombinací, přesnou formulací a kreativním přístupem lze dosáhnout skvělých výsledků bez ohledu na typ produktu nebo služby a zvýšit obraty, zisky i celkové renomé celé značky.