Stáhněte si videa do vašeho počítače či mobilu

Business


Ne každý z nás může být na WiFi 24 hodin denně. Mobilní data nejsou zrovna lacinou záležitostí, a tak prostě nemůžeme sledovat videa na internetu kdykoliv se nám zachce, pokud nechceme poté mobilnímu operátorovi platit nehorázné https://www.mathsisfun.com/calculus/limits.html peníze, nebo pokud si neplatíme velký objem dat či jeho neomezený limit. Někdy se ale můžeme dostat do situace, kdy se budeme chtít nějak zabavit. Máte chuť se podívat na nějaké oblíbené video, nebo ho třeba ukázat zrovna v tu chvíli svým kamarádům, ale bez připojení k internetu to nepůjde.

youtube

Naštěstí máme řešení. O tom, že se dá stahovat hudba do vašeho počítače a mobilního telefonu například z YouTube, pokud není umístěná někde jinde, jako tomu bývá často u různých remixů, už víme. Ale i videa se dají stahovat. Jednoduše si najdete video na své oblíbené platformě a poté si ho můžete pohodlně stáhnout do svého zařízení. S takovou budete mít video vždy u sebe a nepotřebujete pro jeho shlédnutí připojení k internetu. Jediné, co budete potřebovat, je dostatečně vysoká paměť, zvláště, pokud hodláte videí stahovat víc.

Na stránce stahujvidea.cz si vyberete, z které platformy si chcete video stáhnout. V nabídce jich máte několik desítek. Videa můžete stahovat z YouTube, Facebooku, Tik Toku, Pinterestu, Redditu, Instagramu, Twitche, Twitteru a mnoho dalších stránek. Po vybrání příslušné stránky vložíte odkaz na video do kolonky na hoře a poté si vyberete, v jaké kvalitě či formátu chcete video stáhnout. A pak můžete pohodlně a zdarma stahovat kolik jen budete videí chtít.

video

Nezapomeňte ale, že stáhnutá videa byste si měli vychutnat sami pro sebe a nešířit je nikam dál, nebo alespoň tak nečinit bez výslovného souhlasu s tvůrcem videa. Pokud to uděláte, alespoň někde uveďte zdroj na původní stránku a tvůrce, odkud jste video stáhli. Jinak by to bylo považováno za pirátství.