Minky, látka, ze které můžete tvořit pro malé i velké

Business

Hřejivá látka, příjemná na dotek, s typickými výstupky, tak přesně to je látka zvaná minky. Oblibě se těší již řadu let u všech věkových kategorií. S minky se setkáváme především v případě textilních výrobků pro děti či nejrůznějších dek a podobně. O jaký materiál se jedná a co z něho můžete vytvořit? Minky je k dostání v mnoha různých barvách, gramážích i s odlišnými vytlačenými prvky. Věřte, že nebudete vědět, který odstín vaší oblíbené barvy si vybrat.

Deka z minky

Látka, kterou si zamilujete po prvním doteku, tak to je minky

Minky je extrémně jemná látka na dotek, kterou lze pořídit buď v hladké podobě nebo s vytlačenými prvky (nejčastěji puntíky, srdíčka, hvězdičky). Tato látka se dá samozřejmě kombinovat s dalšími, nejideálnější kombinaci tvoří s bavlnou. Z minky lze ovšem tvořit podle vaší libosti a věřte, že fantazii se meze nekladou. S materiálem se snadno pracuje, je poddajný a není ani náročný na údržbu. Vytlačené prvky zvládají bez problémů praní. Jeho jemnost a hřejivost si zamilujete již po prvním doteku, přesvědčte se sami, proč je látka minky Prima-obchod.cz tak oblíbená napříč generacemi.

Výbavička pro dítě z minky

Skvělý materiál nejen pro děti

Jak je již uvedeno, minky je skvělý materiál pro děti. Samozřejmě disponuje certifikátem o zdravotní nezávadnosti a látka je proto vhodná i pro děti do 3 let věku. V kombinaci s bavlnou můžete vytvořit například zavinovačky pro miminka, mantinely do postýlky, různé deky či hnízdečka. S trochou fantazie lze samozřejmě vytvořit i teploučké a hebké oblečení pro naše nejmenší. Často se používá například jako vnitřní část čepic a dalších částí oděvu. Zkrátka samozřejmě nepřijdou ani dospělí. Z minky se dá ušít i báječný a především teplý župan, který oceníte během chladných zimních měsíců. Potahy na dekorační polštářky nejsou k zahození stejně tak, jako minky deka či přehoz.