Apapi

Na vánoční dárky chytře a jednoduše

Produkty

Vánoce jsou, ať chceme nebo ne, hodně o dárcích. Často je pro nás doslova úmorné vymyslet pro každého vhodný dárek, který potěší, a následně ho sehnat. Vrhat se v prosinci do obchodního centra může být někdy doslova za trest. Jestliže musíte pořídit dárky pro děti a širokou rodinu ze svojí a partnerovy strany, čeká vás každoročně opravdu hodně práce.
radost ze sněhu
Přesto si to můžete alespoň trochu ulehčit. Máme pro vás pár tipů.
První možnost je dárky jednoduše zrušit! Pokud si dáváte dárky se širší rodinou a máte pocit, že s tím, jak se rodina rozrůstá, je to už také zatěžuje, zkuste jim navrhnout, že budete dávat dárky jen dětem a mezi dospělými je zrušíte.
Jednoduše požádejte rodinu, ať vám dá seznam, ze kterého můžete vybírat. Vyhnete se tak stresu z toho, zda se všem trefíte do vkusu.
Pokuste se pro rodiče nebo prarodiče vymyslet spíš jeden velký dárek. Vyhnete se tak shánění mnoha drobností po několika různých obchodech.
Pokud špatně snášíte přeplněná obchodní centra, případně bydlíte ve větší vzdálenosti od města, využívejte co nejvíce nákupy přes internet. Objednejte však vše s dostatečným předstihem, aby vše stihlo do Vánoc dorazit.
Babičky a dědečky vždycky potěší fotografie vnoučat. Darujte fotoknihy, zarámované fotky, velkoformátové fotoobrazy, hrníčky nebo polštáře s fotografií jejich vnoučat.
kakao k balení dárků
Darujte předplatné oblíbeného časopisu. Pro vás to znamená jednoduché vyřízení přes internet, darovaného to potěší a navíc noví předplatitelé získávají často velmi atraktivní dárky.
Podarujte rodinu a přátelé vouchery. Ať už jde o víkendové pobyty, wellness, adrenalinové zážitky, restauraci. Určitě vyberete pro každého podle jeho gusta.
Mnoho lidí také potěší nejrůznější potravinové doplňky a jiné zdravotnické potřeby. Týká se to zejména samozřejmě nejčastěji babiček a dědečků.
Pro gurmány můžete sestavit různé balíčky. V supermarketu nebo specializovaném obchodě pořiďte oblíbené pochoutky a s takovým dárkem určitě nešlápnete vedle.
Pokud nechcete žádný balíček sestavovat sami, můžete zvolit nabídky různých dárkových bedýnek a boxů. Oblíbené jsou například dárkové bedýnky pro muže s páčidlem, bedny pro mlsouny, pro vinaře, pro nastávající maminky můžete objednat tzv. „mother box“. Dorazí vám tak domů krásná krabice, která je už připravená rovnou k uložení pod stromeček!