Lahodná káva

Business


Když jsem 1 jednou byla v Itálii a pořídila jsem si tam kávu, tak jsem byla velice mile překvapená, jak ji italští číšníci opravdu skvěle připravovali. Takhle jsem pohoštěná doma ještě nikdy nebyla. Mám ráda, když je káva opravdu skvěle udělaná. Také se mi jednou bohužel stalo, že jsem ještě u nás někde v nějaké vesnici objednala kávu, ale byla mi donesena nějaká divná zabarvená voda, která kávu připomínala opravdu jenom z dálky. Ta káva, kterou mi paní číšnice tady u nás v Česku https://cestovani.idnes.cz/nejtezsi-cyklisticke-kopce-v-cesku-dun-/na-kolo.aspx%3Fc%3DA170721_091237_na-kolo_ptp donesla, byla taková divná a vůbec nevoněla. Spíše ta voda zapáchala a přišlo mi to, jako kdyby tam plaval vodní kámen a nebo nějaké cucky, nebo co to bylo, absolutně nevím.

Na kávu si potrpím.

Byla jsem velice nemile překvapená. A naštvalo mě to, protože po takovém výšlapu jsem měla takovou chuť na kafe, že mě to opravdu hodně mrzelo a chtěla jsem úplně křičet a nadávat. Naštěstí jsem se vzchopila, vypila jsem rychle něco studeného a šla jsem s partnerem zase pryč tak, abychom si koupili někde kávu úplně jinde. Protože mám ráda také stoprocentní arabiku, takže jsme s přítelem také zašli do jedné lepší restaurace a potom také do kafeterie, kde jsem si vychutnala ochucenou kávu, která je stoprocentní arabika. Káva ochucená 100% arabica Darka-shop vám jistě zachutná, pokud máte rádi opravdu hořké kafe.

Miluji kávu.

A jak jsem vám už zmínila, tak jak jsem byla v té Itálii, tak tam mají prostě ochucenou kávu, která je stoprocentní arabika. Můžete mít ochucenou kávu jako například chutí vanilky nebo višně nebo třešně nebo čokolády, ale také oříšku. Já jsem si pořídila kávu ochucenou, která je stoprocentní arabika a měla příchuť čokolády a potom také vanilky. Řeknu vám, že je to opravdová lahoda, že vaše mlsné jazýčky se úplně budou rozplývat blahem, protože ochucená káva, která chutná po vanilce a nebo po oříšcích, je opravdový zážitek a lahoda, že vás to příjemně uklidní a navnadí vás to také na lepší náladu.