Apapi

Jaká bude první noc v mobilním dřevěném domě

Dům a zahrada

Uvažujete o pořízení mobilní celoročně obyvatelné dřevostavby někde daleko od města, v přírodě nezasažené lidskou činností? Pak tu na vás čeká kromě pohodlí komfortně zařízeného příbytku i prostředí, které vám může závidět každý, kdo se dusí uprostřed města v blízkosti frekventované autostrády.

úroda ze zahrádky

Inspirativní – někteří lidé vám potvrdí, že v prostředí mimo město, v náruči přírody mívají inspirativní nápady, které se mohou týkat vylepšení jejich příbytku. Zkrátka v pohodovém prostředí plném energie z blízkého lesa, louky, řeky či rybníka jim to lépe myslí a napadají je myšlenky, které by ve městě vůbec nemohly vzniknout. Můžete tu lépe přemýšlet nad tím, jak svůj mobilní dům ještě vylepšit třeba fotovoltaickými panely, přístřeškem, pergolou, terasou atp.

květiny na zahradě

Pohádková – zkušenost těch, co se vystěhovali z města na venkov a rázem, ze dne na den, tu dýchají čerstvý vzduch, nebudí je cinkot tramvají ani hluk z projíždějících aut, může být přímo pohádková. Namísto ranního chaosu a smogu vyjdete na terasu před dům, projdete se ranní rosou a kávu si osladíte přesně tak, jak zpívá Karel Gott.

Zasněná – citliví lidé, zvláště malé děti a ženy, tu mohou vnímat energetický potenciál prostředí rekreační lokality až tak, že mohou i dlouhé hodiny meditovat. Meditace je způsob očisty těla od stresu a je to svým způsobem velmi efektivní léčebný proces. V mobilním dřevěném domě https://www.lavarohouse.cz/, vystavěném na místě bývalé chajdy na okraji lesa, v dostatečně komfortním a prostorném, se nemusíte ani moc snažit zaujímat pozici lotosového květu a meditovat můžete třeba při umývání nádobí – vestoje.

Klidná a tichá – zkoušeli jste někdy namísto televize sedět s partnerem vedle sebe nebo proti sobě navečer jen při svíčce, a v naprostém tichu? V mobilní dřevostavbě si to můžete dopřát třeba každý den a možná zjistíte, že vás to naplní štěstím mnohem víc, než burácející reprobedny.