Apapi

Žaluzie vás zbaví dotěrných slunečních paprsků i pohledů zvenčí

Produkty

Interiérové žaluzie se staly nezbytným vybavením všech moderních interiérů. Narazit tak na ně můžete téměř všude. Jejich hlavní funkcí je ochrana před slunečním zářením, nicméně ve večerních hodinách je můžete použít také k ochraně svého soukromí před nevítanými pohledy do vašeho bytu.
Asi nejtypičtějším představitelem těchto stínících prvků se staly horizontální hliníkové žaluzie, na které můžete narazit skoro všude. Nicméně s nimi nabídka typů žaluzií rozhodně nekončí, ale začíná. Zvolit si totiž můžete i stínění plisé, bambusové, dřevěné či vertikální žaluzie. Jistě si mezi nimi vyberete přesně takový typ, který bude nejen ideálním stínícím prvkem ve vašich vnitřních prostorách, ale stane se také krásným estetickým doplňkem, na který se budete rádi dívat, a který podtrhne kouzlo vašeho bytu.

žaluzie

Ač tedy horizontální hliníkové žaluzie patří k nejvíce rozšířeným typům žaluzií, jistě se všichni shodneme na tom, že mnohým interiérům by mnohem více slušely elegantní vertikální žaluzie anebo dřevěné horizontální lamely, které vytvářejí na první pohled pocit tepla a útulna, a navíc se jedná o šetrný přírodní materiál. Studený hliník se bude nejlépe vyjímat v technických místnostech či v kancelářských prostorách.

Ať už si však zvolíte jakýkoli typ stínění, tak důležité je, že se na něj budete moci v každém ohledu plně spolehnout. Stačí jednoduchý pohyb rukou a nepříjemné sluneční paprsky jsou pryč. Rovněž údržba žaluzií nevyžaduje žádnou velkou námahu.

stínící ochrana

Pokud však hledáte ještě něco víc – stínící prvek, který se postará také o tepelnou a zvukovou izolaci zvolených prostor, o jejich dokonalé zatemnění i odclonění nepříznivých vnějších povětrnostních podmínek tak, abyste třeba mohli větrat za deště, pořiďte si žaluzie vnější. Jejich cena je sice o něco vyšší, nicméně nabídnou vám takový komfort, jaký u žádných jiných stínících prvků nenajdete.