Apapi

Vztah provozovaný na dálku není pro každého

Muži

Obecně je z praxe prokázáno, že vztahy na dálku setrvají jen u velmi pevných svazků a duchovně zralých jedinců. Většina ostatních vztahů je již předem odsouzena k zániku, dokonce přibližně každý druhý přestane fungovat již do půl roku. Tímto jevem se zabývají i esoterici a psychologové, kteří zkoumají životní styly a jednotlivé rysy osobností. Zjišťují, jak do sebe zapadají jednotlivé souvislosti. Zajímavé je, že některá znamení se tomuto jevu velmi snadno přizpůsobí, zatímco pro jiné je dlouhé fyzické odloučení značnou bariérou.

romantika za soumraku

Některá znamení mají lepší předpoklady takový vztah zvládnout

Snad nejlépe je na neobvyklý způsob lásky připravena žena Kozoroh a muž Panna. Bývají to lidé dobře „ukotvení do země“ a jejich praktičnost snáze překoná řadu nesnází. Někteří odborníci dokonce tvrdí, že v průběhu druhé světové války dokázali dlouhé odloučení od rodin zvládnout právě tito lidé. O takových osobnostech je poměrně dobře známo, že jsou schopny „lásky až za hrob“.

Naopak značné potíže mohou působit lidem zrozeným ve znameních vzdušných a ohnivých, tedy zejména Vodnářům, Vahám, Blížencům, Lvům, Střelcům a Beranům. Příliš velká volnost a expanze jsou jejich životním krédem a citové odloučení si mohou slabší povahy velmi rychle nahradit jiným podnětem.
anglicky láska

Komunikace může výrazně pomoci

Za druhé světové války existovaly jen telegrafy, a přesto lidé dokázali překonat značnou bolest, dnes máme k dispozici e-mail a dokonce telefon, který každý nosí u sebe téměř po celý den. Stačí jedna SMS nebo krátký hovor a hned se cítíme lépe. Neměli bychom tedy tento způsob lásky podceňovat a ať už vznikne z jakéhokoli důvodu, je vždy určitou zkouškou trpělivosti a vřelosti svazku. Zkušený psycholog vám potvrdí, že tito lidé po dlouhém odloučení zvládnou pak lásku i přátelství dotáhnout až do nejzazšího konce. A není pravidlem, že by věrné byly jen ženy, je to přibližně ve stejném poměru mužů i žen.