Apapi

Jak sbalit „superženu“?

Muži

1.      Choďte tam, kam chodí ony

Pokud trávíte všechen volný čas doma koukáním na filmy, není divu, že jste stále single. Čím víc žen potkáte, tím větší šanci budete mít, že mezi nimi bude ta pravá. Dávejte si ovšem také pozor, kam zavítáte. Je sice hezké, že chodíte hrát fotbal s kamarády, ale tam moc žen asi nepotkáte. Nemusíte hned navštěvovat kosmetický salón nebo nenápadně postávat u kabinek v nákupním centru, ale zajděte třeba do fitka nebo do tanečního klubu. Místo, kde ženu potkáte, vám také hodně prozradí o její osobnosti. Ne každá návštěvnice nonstopu to s vámi bude myslet dobře.

společné tetování

2.      Neříkejte si, že je na vás moc krásná

Možná zrovna neoplýváte vnější krásou, a tak se seznámení s nádhernými ženami vyhýbáte. „Proč by se taková nádherná žena měla zabývat s takovým otrapou, jako jsem já?“ říkáte si. Už jste ale někdy slyšeli o tom, že nejkrásnější ženy bývají také nejosamělejší? Možná už mají dost těch „našampónovaných“ krasavců, kteří je odkopnou při první příležitosti, a vyhledávají vnitřní krásu. Za žádnou cenu se proto nebojte oslovovat na první pohled atraktivnější dívky, než jste vy sami.

rande na lavičce

3.      Překvapte ji odvážnými gesty

Zdá se vám, že už vhodný objekt zaujal vaše zorné pole, ale nyní nevíte, jak ji oslovit? Buďte originální a nezačínejte každé seznámení větou: „Neviděli jsme se už někde?“ Nejdřív zkuste navázat oční kontakt. Nezapomeňte se však viditelně usmát. Obzvlášť pokud se jedná o atraktivní dívku, tak takových pohledů během dne zažila už tolik, že si vás nevšimne nebo ji spíš otrávíte. V případě, že dívka jakkoli zareaguje, zvedněte se a běžte k ní. Nabídněte jí pozvání na skleničku nebo tanec. Nebo co jí rovnou říct, že je tou nejkrásnější dívkou, jakou jste kdy v životě viděli a kdybyste ji neoslovili, tak byste toho litovali do konce života?

láska nad kávou

Pokud žena svolí ke strávení pár chvilek ve vaší přítomnosti, jste na dobré cestě. Dále už vám jen stačí, abyste byli sami sebou. V případě, že vás dívka odmítne, nezoufejte. Na světě je přece tolik žen a nenechte si je ujít jen kvůli několika odmítnutím!