Apapi

VSP? Virtuální sídlo v Praze

Business

Opravdu nejde o nějakou hru v mobilu, tabletu nebo v počítači. Tato virtualita je naprosto reálná. Ono virtuální je možná jen, ne zrovna vhodně zvolený, přívlastek. Jako něco virtuálního si představujeme něco hypotetického, možného, něco v jiném prostoru a čase. Něco co neexistuje. Virtuální sídlo, je ale skutečným sídlem, které mají navíc společnosti s ručením omezeným i osoby samostatně výdělečně činné zapsány v rejstřících. Obchodních i Živnostenských. Toto virtuální sídlo je rovněž hlavním identifikátorem pro bankovní styk, obchodní styky i pro jednání s úřady. Na virtuální sídlo vám budou chodit i pokuty. Tak jaképak neexistuje?

Virtuální sídlo

Ponechme polemiku o názvu stranou a věnujme se podstatě věci. Virtuální sídlo v Praze a samozřejmě nejen tam, je ideálním pro podnikající osoby, ať už fyzické, nebo právnické, které nemají k dispozici svůj vlastní objekt, kde by sídlo své společnosti, nebo svou provozovnu umístili. Virtuální sídlo funguje jako taková kancelář, bez výměry plochy a bez personálu Jde opravdu jen a jen o adresu. Na tuto adresu bude doručována vaše pošta a stou poštou bude nakládáno podle vašich požadavků.

Není to ani drahé

Může být jen zaregistrována (notifikována) s tím, že o jejím přijetí jste okamžitě informován e-mailem. Pakliže si však budete přát, může být tato pošta včetně doporučených dopisů diskrétně otevřena a naskenována. Tyto soubory jsou pak ve formátu PDF opět zasílány na vaši e-mailovou adresu. Pro vás je výhoda v tom, že se nemusíte obávat toho, že by vám unikla nějaká důležitá zpráva. Samozřejmě si zde můžete nechat posílat i balíkové zásilky. Co je ale úplně nejvíc nejlepší vychytávkou, je to, že v rámci pronájmu virtuálního sídla máte možnost využívat kancelářské prostory, či zasedací místnosti a to nejen v Praze, ale i v Brně. Pro důležitá jednání tak přece jenom máte seriózní zázemí.