Apapi

Spojte radost s pohybem

Dům a zahrada

Nemůžete svou ratolest dostat od počítače, tabletu, nebo mobilního telefonu? Pořád něco vyťukává? A když si vzpomenete na své mládí na pískovišti, na hřišti, nebo na plácku za domem, tak zjistíte, jak jste měli nesrovnatelně více pohybu, než dnešní děti. Ty jsou v pohybu virtuálně na síti. Nepřipadá Vám, že hrozí kolaps budoucích generací po stránce tělesné?

Buďte mezi těmi, kteří si umí poradit!

Věřte, že Váš potomek rázem zapomene na veškerou dostupnou techniku, když se na Vaší zahradě ocitne u trampolíny pro děti! Jeho radost v očích a šťastný výraz ve tváři, který vídáte jen tehdy, když si chatuje s nějakými lidmi na FA, Vás překvapí právě v tento okamžik!

veselé dětství

Vy budete těmi, kteří zajistí radost spojenou s pohybem.

Vy se ani dokonce nemusíte obávat toho, že si Váš potomek na dětské trampolíně ublíží. Důvod je prostý. Ochranná síť zamezí pádu mimo trampolínu. Což se může lehce stát, když tento výrazný bezpečnostní prvek bude chybět.

Výhody trampolíny pro děti jsou nesporné!

· Získáte dobrý pocit, že v tomto digitálním světě, do kterého se Vaše děti narodily, má své místo pohyb od raného dětství.
· Nemusíte se obávat zranění dětí, aniž byste museli držet neustálý dohled nad tím, co Vaše dítě právě dělá.
· Rozpohybujete tělesnou schránku své ratolesti tak, že najde v pohybu radost a potěšení. A to o mnoho větší, než sezením u počítače.
· Budete mít své dítě pod dohledem i z okna kuchyně, když připravujete oběd. Věřte, že dítě přiběhne zdravě hladové.
· Ale co je nejdůležitější? Vaše dítě bude šťastné!

sportovní vybavení

Spojíte radost své ratolesti s pohybem, který už nebývá na prvním místě dnešní dětské populace!

Máte snad lepší a jednodušší nápad, jak zamezit chátrání tělesné schránky dětí dnešních dnů? Věřte, že nic jednoduššího není. Každý večer můžete usínat s pocitem dobře vykonané práce. I Vaše dítě bude usínat zdravě unavené, aby bylo fit do dalšího dne. Ráno ani jeden z Vás nebude vstávat s bolestmi hlavy, protože Vy si ji přestanete lámat s nedostatečností pohybu Vaší ratolesti, a Vaše dítě nebude do noci zírat na monitor! Večer totiž usne díky zdravé únavě, protože téměř celé odpoledne předešlého dne řádilo na trampolíně pro děti!