Apapi

Rozchod bolí vždycky

Ženy

Rozešla se s Vámi dívka po několika letech vztahu a dlouhodobém společném bydlení? Dokážu si představit, jak Vám je. Člověk má pocit, že nastal konec světa. Ta, se kterou jste chtěl zplodit ty nejkrásnější a nejdokonalejší děti na světě.  Ta, se kterou jste chtěl zestárnout.  Ta, pro kterou jste byl ochoten se udřít k smrti, Vás opustila kvůli nějakého nýmanda. No kdyby alespoň nýmanda. Ale zdá se, že má všechno, co Vy ne. S ním nemusí pracně šetřit na dovolenou v Chorvatsku, protože prostě jen tak zalétnout na prodloužený víkend na Bali. On se kvůli ní nemusí udřít k smrti, protože jeho měsíční plat odpovídá zhruba tomu, co jste vydělal za celý život. A zatímco Vy jste tuctový sympaťák, on vypadá jako americká filmová hvězda. Vaší jedinou nadějí je, že ona příliš rychle zestárne, ztloustne, zoškliví a jemu už nebude dost dobrá.

 žena v punčochách


Co teď se životem?


Co se životem? Možná si říkáte, že by to chtělo samotu. To určitě ano. Ale určitě ne askezi. Asketický život není pro Vás. Buďte k sobě upřímný a nesnažte se vytěsňovat své přirozené potřeby jen proto, že Vás opustila dívka a cítíte se velmi frustrovaný a méněcenný. Jednou to přebolí. Možná dříve, než si vůbec dokážete představit. Co určitě potřebujete je něha, objetí, vášeň. Člověk, který se zřekne něhy, se může osobnostně proměnit. Může se z něho stát protivný zapšklý jezevec, kterého už opravdu nikdo nebude mít rád.
čína masážní terapie

Jak uspokojit potřebu něhy? Najít si jednorázovou epizodu na jednu noc? I to je řešení, ale uspokojení Vám to nepřinese a něhu už vůbec ne. Zajít si do veřejného domu? To je podobné. Co tedy? Zkuste erotické masáže. To je přesně to, co potřebujete. Uspokojí Vás to po všech stránkách, prožijete pohlazení na těle i na duši, prožijete úžasnou extázi bouřlivého orgasmu a zjistíte, že dočasná samota je za určitých okolností vlastně velmi příjemná.