Apapi

Profesionálně vyčištěné zuby pro váš krásnější úsměv

Business

Pijete rádi čaj nebo kávu či dokonce kouříte? Pak se to nejspíš odráží na vzhledu vašeho chrupu, na kterém se čas od času objevují pigmentové skvrny a další nežádoucí zbarvení. Pokud toužíte po zářivě bílém a čistém chrupu a nechcete si vaše neřesti v podobě pití čaje, kávy nebo kouření odepírat, je na čase učinit rozhodnutí, jak se skvrnami a zbarvením vašeho chrupu jednou provždy zatočit. Bohužel se takového zbarvení samotným čištěním obyčejnou zubní pastou nezbavíte. Ale nezoufejte, stačí vám jen pravidelná návštěva dentální hygieny liberec ve stomatologickém centru a po skvrnách nebude ani památky.

úsměv

Tato metoda je prováděna speciálním přístrojem a je naprosto bezbolestná, nemusíte se tedy obávat nepříjemných pocitů během návštěvy. Ani vám to nezabere příliš mnoho času a za ten výsledný efekt to rozhodně stojí. Proto se už déle nerozmýšlejte a objednejte se na vaši návštěvu do stomatologického centra, kde už si vezmou vaši ústní dutinu do parády.

zubaři

Zubní kámen, pigmenty a plak už vás nemusí trápit
Pokud trpíte na některý z výše uvedených problémů spojených s vašimi zuby a díky tomu tak mají vaše zuby nevzhledný a nevyhovující odstín, který vám třeba i dokonce snižuje sebevědomí a stydíte se usmívat, pak právě pro vás je dentální hygiena jako dělanáa hravě si s těmi to problémy poradí. Kromě vyčištění a vyhlazení zubů během vaší návštěvy ve stomatologickém centru vám také budou zkontrolovány dásně a předejdete tak problémům s dásněmi do budoucna, jako je například paradontóza apod.

A jako bonus navíc, pokud si nejste jisti, že vaše technika čištění zubů je správná, pak i v rámci této návštěvy u dentálního hygienisty se dozvíte, jaká je nejlepší technika čištění zubů.
Udělejte maximum pro váš chrup a absolvujte pravidelně dentální hygienu, která vám napomůže i ke zdravějším dásním.