Apapi

Poznejte něco nového

Business

Erotika je stará jako lidstvo samo. Lidé vyobrazují erotiku odpradávna, věnují se jí, a i erotika se vyvíjí společně s lidstvem. Vznikly nové záliby, a spoustu jich převzaly i ženy, pro které bývala erotika dříve něčím zapovězeným, co se k nim zkrátka nehodilo. Doba naštěstí pokročila, a došlo k pokrokům i v oblasti erotiky. Muži začali navštěvovat různá speciální klubová zařízení za účelem uspokojení, kterého se jim jinak nedostávalo. Jedním ze zážitků, pro který si chodí, je erotická masáž https://mataharisalon.cz/cs/klasicka-eroticka-masaz.

příprava masáže

Je mnoho podob této masáže
Jde opravdu jen o masáž, a ne o sexuální služby. I když by se na první pohled mohlo zdát, že jde o čistě o placený sex, rozhodně to tak není. Jde o masáž, která následuje fyzioterapii. Masérky jsou zkušené a dbají na to, aby důkladně promasírovaly celé vaše tělo. Erotiku v této masáži hledejte jen proto, že

  • masérka může masírovat nahá nebo v prádle
  • masíruje celé tělo, včetně intimních partií

Masáž probíhá v naprostém soukromí v salonku, který si sami zamluvíte na určitou dobu. Nebudete ničím a nikým rušeni. Salonek je v přítmí pro intimní atmosféru, a celá masáž probíhá horkými masážními oleji. Každá naše masérka dbá na to, aby důkladně promasírovala celé tělo, a samozřejmě se nevyhne ani intimním partiím. Po masáži intimních partií může samozřejmě dojít k vašemu vyvrcholení, což je naprosto normální.

muž na masáži

Pro začátek se osprchujete buď sami nebo společně, dostanete župan s ručníkem a přezůvky, a můžete se začít těšit na nový zážitek. Svým způsobem může jít o sexuální terapii, protože při pasáži najdete své nové erotogenní zóny, zjistíte, co se vám líbí, jak vaše tělo reaguje, a to povede k celkovému zlepšení vašeho sexuálního života. U nás se můžete spolehnout na zkušenosti, diskrétnost, zdraví a vysokou úroveň poskytovaných služeb. Na masáž mohou přijít samotní muži, ale i páry nebo samotné ženy.