Apapi

Máte nudný sex? Víme, co změnit, aby to zase byla zábava

Ženy

Rutina a stereotyp jsou snadné způsoby, jak si znechutit partnerský sex. Pokud ej to i váš případ, možná vás zajímá, jakým způsobem vám poradíme, jak s nudou zatočit.

pavouk

Hry pro dospěláky!
–          Hra procvičuje mozek i vaše tělo
–          Právě hrou můžete svůj sex ozvláštnit nebo vylepšit
–          Upravujte pravidla a vymýšlejte vlastní

Pokud chcete něco do začátku, máme několik zajímavých návodů, jak si sex ozvláštnit.

1.       Svlékací poker
Ale vlastně jakákoliv karetní hra. Jistě, hrají ji většinou puberťáci a mladí vysokoškoláci, ale to přece neznamená, že vy byste nemohli zrovna tak. Pobavíte se, navnadíte atmosféru, a jistě vám bude příjemně jiná a vzrušující atmosféra pomocníkem při dalších hrátkách.

2.       Pořiďte si dildo nebo vibrátor
Nebojte se, co na to váš manžel nebo partner. Malá hračka ještě v posteli nikoho neodradila. Uvidíte, že si ji váš partner oblíbí, jenom co se s ní sžije.

kondom

3.       Využijte některých technik BDSM
Nemluvíme hned o jezdeckém bičíku nebo o svazování provazem po japonském způsobu. Ale zkuste třeba plyšová pouta, pírko na lechtání erotogenních zón, nebo třeba pásku přes oči. Uvidíte, že to hned bude zcela jiný zážitek.
Klasické stolní hry – upravte si pravidla!

Slyšeli jste někdy o hře lodě, tu, co jste hráli jako děti ve škole? Nakreslete si lodě na čtverečkovaný papír a váš soupeř hádá pole. Pokud se trefí a na poli je loď, vítězíte. Můžete z toho udělat hru stejně jako se svlékacím pokerem, nebo třeba místo pole nakreslit lidské tělo, případně jenom části lidského těla. Pokud váš partner zasáhne určitou část těla, právě tu musí hýčkat.

mazlení

Co třeba sex po telefonu?
A tím nemyslíme klasické telefonování. Je přece doba moderních technologií. Jste oba v práci a nudíte se? Začněte psát erotické zprávy formou příběhu – až se sejdete doma, celý příběh, který jste si napsali, hezky přehrajete.