Apapi

Bunkr v bytě? Bez problému!

Produkty

Každé dítě potřebuje http://blackberryczech.cz/diskuze/viewtopic.php%3Ft%3D3559 mít pocit bezpečí a potřebuje své místo, kam se může kdykoliv schovat před světem. Zejména proto děti tak rády staví bunkry. Nicméně pokud bydlíte v malém bytě a nemáte přístup ani k žádnému lesu, máte podstatně omezené možnosti na budování takovýchto příbytku.
Pokud ale i přes to chcete dopřát vašemu potomkovi pocit soukromí a bezpečí, můžete zvolit variantu stanu. Dětské stany do bytu ChytraLiska.cz jsou ideálním řešením, pro všechny věkové i váhové kategorie.dětské týpí.png
Jestliže bude dítě potřebovat, může si do domečku kdykoliv zalézt a v klidu si hrát. Dá-li průchod dvé fantazii, může být příbytek jednou indiánským stanem, jindy zase zámkem pro princezny.
Největší výhodou stanů je to, že jsou skladné. Čekáte-li návštěvu, můžete je kdykoliv uklidit a hned máte víc prostoru. Děti jistě ocení i to, že se dají koupit v mnoha různých velikostech, tvarech a vzorech. Pokud tedy má váš potomek oblíbenou pohádkovou postavičku, klidně ji může mít i na svém stanu. V současnosti není ani problém koupit domek ve tvaru velkého hradu, nebo housenky. Různé tunely vedoucí z domečku budou pro děti příjemným zpestřením. Dáte-li jich více vedle sebe, můžete vytvořit hotovou nedobytnou pevnost, která je propojena pouze „tajnými“ chodbami. Záleží jen na vaši fantazii!stan v přírodě.jpg
Všechny stany jsou vyrobeny z velice odolných a hypoalergenních materiálů. Pokud tedy vlastníte zahradu, nemusíte se bát v letním období přemístit domeček právě sem. Není problém, ani pokud by si dítě do příbytku pozvalo nějakého domácího mazlíčka nebo kamarády. Velikost bunkrů je dostatečně velká takže se mohou stát součástí i narozeninové oslavy.
Pokud tedy stále nemáte vybraný Vánoční dárek, nenajdete lepší variantu. Podpoříte dětskou fantazii, a pokud si potomek bude bunkr stavět sám, tak i jeho zručnost, kterou v následujících letech určitě ocení.