Apapi

Zásnuby jsou důležité

Produkty

Na zásnubách velmi http://www.cesbrod.cz/item/co-se-nenosi-promitani-z-technickych-duvodu-zruseno/category/kulturni-brod-aktualityzáleží. Možná to může na první pohled vypadat, že se nejedná o nijak zásadní okamžik v životě člověka, neboť to nejdůležitější, aby dva lidé mohli založit právoplatnou rodinu je svatba, ale není to tak úplně pravda. Každé svatbě předcházejí zásnuby, ať už pojaté skromně či okázale, ale bez toho, aby muž požádal ženu o ruku (anebo případně opačně), to zkrátka nejde. A pokud si myslíte, že v dnešní době už se něco podobného ani nenosí, tak se hrubě mýlíte.

prsty

Vždyť to je ten důvod, proč mnoho párů uvízne tak říkajíc na mrtvém bodě, a přestože jsou spolu už pěknou řádku let, tak se nepohnou z místa ani o píď – zkrátka proto, že muži nedochází, že by měl svou partnerku klasicky požádat o ruku. Většině žen totiž připadá naprosto trapné a hloupé, aby jen tak přišly za svým partnerem a řekly mu, že by se mohli vzít a mít děti.

Takže do nekonečna čekají, až se jejich muž rozhoupe a přijde s onou dobře známou otázkou, při které požádá svou partnerku o ruku. A pokud tak neučiní, tak se na nekonečně dlouhou dobu zastaví čas anebo lépe, čas plyne dál, ale partnerství ustrne. Anebo zde existuje ještě druhá možnost, že se nikam nepokračující vztah jednou provždy rozpadne.

Bez nich se neposunete ani o píď vpřed

Proto pánové, pokud máte pocit, že už jste spolu se svou partnerkou poměrně dlouho a váš vztah uzrál natolik, že by se měl posunout dál, tak neváhejte, kupte ten nejkrásnější zásnubní prsten a požádejte svou milou o ruku do manželství. Určitě tak uděláte mnohem menší chybu, než kdybyste tento okamžik do nekonečna odkládali.

srdce

A vybrat krásný a kvalitní zásnubní prsten nemusí být nijak složité. Stačí si zvolit toho pravého zlatníka, který svému řemeslu rozumí. Ten vám může zhotovit jak libovolný prsten podle vašeho přání, tak si u něj můžete vybrat některý z tradičních oblíbených kousků. Ať už to bude jakkoli, tak rozhodně nešlápnete vedle.