Apapi

Tak to vyfoťte a získejte peníze

Finance

Když se nedostává peněz, není to zrovna růžový život. I když máte vše ostatní, jako je láska, rodina a práce, peníze prostě chybí, a je to znát. Nějakou půjčku jste si již vzali, ale nestačila na pokrytí Vašich potřeb. To víte, vždycky se něco neočekávaného vykulí. Zvláště, když provádíte, třeba rekonstrukci bytu, nebo domu. Ani koupě domu se neobejde bez nějakých úprav. A takto bychom mohli pokračovat dál a dál.
Možná Vás trochu povzbudí, že nejste sami. Takových lidí je víc. Mají prostě starosti s penězi. I když si přiberete brigádu, než našetříte na uskutečnění svých potřeb, bude to ještě dlouho trvat.

fotograf, foťák

Banka Vám dala stopku a už Vám nepůjčí ani korunu.
· Možná se jí nelíbí výše Vašich příjmů, i když do nich zahrnujete i brigádu a plat své polovičky.
· Možná se jim nelíbí, že máte vysokou půjčku a nemohli byste ji splatit.
Snad by nebylo od věci, kdybyste zkusili něco jiného https://www.hypotekybezregistru.cz/. To víte, čekat, až si našetříte, není zřejmě nejvhodnější řešení. Čas letí, jako splašený kůň a Vy máte, třeba rozkopanou koupelnu.

Na provizoria se vykašlete.
Žít v provizorních podmínkách jenom proto, že právě nemáte peníze, je hloupé. Zvláště tehdy, když máte možnost využít výhod nebankovní hypotéky.
· Nemusíte říkat, na co peníze potřebujete.
· Nemusíte doložit výši příjmu, ani registrem dlužníků se nikdo nebude probírat.
· Musíte jen vlastnit nemovitost.
· Výše splátek, ani délka splácení není katastrofální. Naopak.
· Poplatky předem, nebo za předčasné splacení neexistují.

A je to!
Jestli se Vám informace o jedinečné nabídce nebankovní hypotéky, nebo podobné půjčky peněz líbí, pak stačí jen vyfotit nemovitost a vyplnit formulář. Jde to poměrně hladce. A peníze na Vašem účtu přistanou velmi brzy.
Nemusíte sedět s rukama v klíně a litovat se. Můžete okamžitě začít s pracemi, na které jste neměli dostatek peněz. Proto na nic nečekejte!

bankovky, padesát euro