Apapi

Půjčte si tam, kde k Vám budou vstřícní

Finance

Nebankovní půjčka je půjčka, kterou poskytuje jiná instituce než banka. Tyto půjčky se vyznačují menší náročností na žadatele a vyšším úrokem. Stačí vyplnit žádost, kterou najdete na internetových stránkách dané nebankovní společnosti. Po posouzení vás budou kontaktovat.
Výhoda rychlé nebankovní hypotéky je, že nedokládáte příjem. Můžete o ní požádat, i když jste v registru dlužníku. Vyřízení je rychlejší než v bance. U nebankovní hypotéky nemusíte dokládat účel. Jednoduše si půjčíte finance na cokoliv potřebujete. Ať už to je rekonstrukce bytu, studium, koupě jiné nemovitosti.
uzavření smlouvy
Americká nebankovní hypotéka– podmínka získat hypotéku je, vlastnit nemovitost. Nebo ručit nemovitostí třetí osoby. Nebankovní hypotéka nám dovoluje peníze použít na co potřebujeme. Neplatíte předem ani korunu. Vyplácení hotovosti je obvykle do několika dnů. Splatnosti úvěru až na 30 let. Navíc můžete hypotéku splatit kdykoliv předčasně.
Na rozdíl od klasické hypotéky lze tu americkou využít nejen na bydlení, ale například na nákup automobilu, zařízení domu.

Výhody nebankovní hypotéky:
· žádný poplatek před čerpáním
· doba splatnosti: až na 30 let
· akceptování v registru dlužníku
· není potřeba doložit účel hypotéky
· rozložení splátek
· možnost předčasné splátky
· neprokazujete své příjmy
· odložení splátky
· žádné zdlouhavé vyřizování
telefon v ruce
Žadatel může být fyzická osoba starší 18 let, zaměstnanec, podnikatel a jiné. Cizinec s trvalým, nebo přechodným pobytem u nás.
Nebankovní společnosti jsou tradičně ke svým klientům benevolentnější. . Můžete najít nebankovní hypotéku bez doložení příjmu a registru. Snadná dostupnost úvěru je vyvážena vyšší úrokovou sazbou ve srovnání se všemi bankami. Maximální částka, kterou vám nebankovní firma půjčí je nižší, než třeba u vaší banky. Ale pro ty, kteří potřebují peníze rychle a v bance neměli šanci, je nebankovní hypotéka záchranou.