Apapi

Jak to nevidět hned černě

Ženy

Problémy jsou všude kolem nás a asi nikdy se jich nezbavíme. Máme je doma, ve svém osobním životě, v práci, a i mezi přáteli. Problémy nás potkávají i při běžných činnostech jako je jen obyčejné parkování u supermarketu anebo snažení se domluvit s prodavačkou v krámě, když je vedle Vás řvoucí dítě… Co ale dělat, abychom se z toho všeho nezbláznili? Důležité je si umět zachovat pozitivní mysl. Pokud se tedy dostanete do konfrontace s něčím, co Vás nenechává klidnými, rychle si vzpomeňte na něco krásného, co jste letos prožili se svými přáteli nebo rodinou. Nadechněte se rychle a pomalu vydechujte, zpomalíte si tak svůj srdeční tep a rychleji se dostanete opět do klidu.
partněři ve městě

Pokud Vás trápí něco ve Vašem osobním životě a konkrétně ve vztahu, tak byste si měli v klidu sednout a snažit se daný problém rozebrat. Jestliže Vás užírá pocit, že se bojíte tomu úplně poddat, protože jste se třeba v životě už několikrát spletli a bojíte se tak, že skončíte opět sami a opuštění, pak máte jen jediné řešení. Vlastně dvě… Buďto přesvědčíte sami sebe, že takhle je to pro Vás ještě mnohem horší a uvolníte se a začnete svému partnerovi důvěřovat a budete se snažit z toho vztahu vytěžit, co se dá anebo ten vztah ukončete. Není totiž od Vás fér, abyste se chovali zbytečně odtažitě k někomu, kdo Vás miluje a udělal by pro Vás vše. V klidu si tedy rozeberte, jestli máte nějaký vážný důvod ke svému chování anebo jestli se bojíte dát najevo své city.
strach a úzkost

Věřte tomu, že když to budete zbytečně rozpitvávat a řešit, tak se akorát ukáže čím dál tím víc problému a Vy budete jen a jen víc mrzutí. Takže je někdy prostě lepší, si to tolik nebrat a užívat si života, co nejvíc to jde. Promluvte si tedy se svým partnerem či partnerkou a snažte se zachovat chladnou hlavu a nemyslet hned na to nejhorší. Uvidíte, že to hned bude mnohem lepší.