Apapi

Cvičit efektivně můžete i s odporovou gumou

Produkty

Stále více lidí podléhá trendu cvičení a posilování. Není na tom samozřejmě nic špatného, neboť pohyb je pro člověka životně důležitý. Pokud chcete své posilování posunout na další úroveň, můžete zainvestovat do zcela nového vybavení. Tímto vybavením se může jednoduše stát i odporová guma. V čem tohle náčiní vyniká nad ostatním? Důvodů je hned několik:
Oproti činkám má zanedbatelnou váhu
Je možné s ním cvičit zcela nové cviky
Díky kompaktním rozměrům si jej můžete brát všude s sebou
Určené jak pro posilování, tak pro rehabilitační účely
Cvičení s ním není hlučné na rozdíl od činek
d
Tohle jsou jen některé výhody, které vám guma na cvičení nabízí. Protože jde o produkt, který je možné zakoupit v nejrůznějších variantách, je dobré vědět, co vám jaká varianta může nabídnout. Zatímco základní produkt ocení především lidé udržující se v dobré fyzické kondici, další varianty už jsou určené buď pro rehabilitace nebo pro náročné sportovce. Každá guma má totiž jiný odpor, a proto je možné zakoupit gumu s velmi slabým odporem, který využijí především fyzioterapeuti, tak s velmi velkým odporem, který může čítat až několik desítek kil, což je skvělé pro silové sportovce.

Vyberte si variantu, která vám bude nejvíce sedět

Ať už máte cíle jakékoliv, určitě byste měli tohle vybavení zařadit mezi náčiní, které aktivně využíváte. Zatímco činky jsou universální a klasické, tohle je něco nového, co stojí za to využít v každém případě. Není to jenom o větší pestrosti při cvičení, ale také o celkové zábavě a naučení se něčemu novému. Přeci jenom cvičení s tímto náčiním chce trochu cviku, a proto se můžete těšit na to, že při cvičení se budete skvěle bavit.
e
Vybírejte z bohatého sortimentu, který vás potěší jak množstvím dostupným produktů, tak samotnými cenami, které jsou nadmíru přijatelné.