Apapi

Co by měli nosit miminka? Jakost první třídy!

Technika


Těhotenství sebou přináší spoustu emočních chvilek, od počátečního strachu o miminko, po šťastné chvilky při pořizování jeho výbavičky. Zásadním pravidlem, je vybírat pečlivě, nikoli impulsivně v dojetí z toho, jak by to vaší princezně, nebo chlapečkovi slušelo. Čtěte si z čeho, jsou dané oblečky vyrobené a jak moc, budou pro vaše děťátko přínosné a pohodlné. Děti přece nemají vypadat co nejvíce šik, pro ně je prvořadá kvalita a komfort!
pletené ponožtičky


Druhy oblečků


Existuje nepřeberné množství všech možných dupaček, overalů, „bodýček“, triček, tepláčků a tak dále, pro vaše nově narozené miminko. Při jejich výběru myslete ovšem na všechno dopředu:


        vybírejte přírodní materiály


        límečky pro děti nejsou komfortní


        „bodýčka“ chrání nejenom záda, ale i celé tělíčko udržují v teple


        zipy můžou vadit a tlačit miminko při polohování


       overaly na knoflíky způsobují větrání a tím nechtěnou zimu


spící kojenec

Pletu – pleteš – pleteme!


Pletené věci, se nosili snad už na samotném počátků oblékání miminek do nějakého oblečení. Vlna je příjemný teplý materiál, který nedráždí, neškrábe a miminku dodá potřebný dostatek tepla a pohodlí. Možná vám nějaké kousky zbyli ještě z vašeho „mládí“, v takovém případě je vytáhněte a věřte, že retro styl nikdy neodolá příznivcům mladé generace. Pokud už takové kousky nemáte, využijte služeb babiček, které tím nejen potěšíte, ale i získáte vzpomínku, na vámi prožité dětství. Vaše děťátko vám za tento druh oblečení poděkuje.


BAVLNA – na prvním místě!


Je zcela pochopitelné, že chcete jít s moderní dobou, která nabízí absolutně úchvatné kojenecké oblečení všeho druhu, jak pro holčičky, tak pro kluky. V takovém případě, nemá cenu odolávat a koupit něco roztomilého. Vždy vybírejte pouze 100% bavlnu. Pro děti je to nejvhodnější způsob, jak jich můžete ochránit před alergií, ekzémy a nepříjemnou vyrážkou na umělé materiály. Bavlněné kojenecké oblečení nabízí:


1.     kvalitu (nevytahá se, zachová si tvar)


2.     pohodlí (nic neškrábe, je dokonale hebké!)


3.     teplo (příjemný teplý pocit)


4.     jistotu (že jste vsadili na nejlepší volbu)


5.      dokonalost (měkký, příjemný a léty ověřený materiál)