Apapi.cz

Online magazín

Oáza klidu pro romantické večery

Produkty

·        Nejjednodušší řešení vám nabídne sprcha. Takový sprchový panel vám poskytne zajímavý zážitek a můžete se tak nechat namasírovat jako od profesionála.
·        Daleko lepší jsou ale hydromasážní vany.
·        Poněkud větší prostor pak zabere dokonalejší whirlpool a což teprve takzvaný swim spa – bazén a vířivka v jednom.
·        Pokud máte k dispozici komfortnější prostor, pak se nebojte například finské sauny.whirl
Termostatická jistota
Základem takových domácích lázní je především pohodlí a bezpečí. Proto se nejdříve podíváme na baterii. Pokud si chcete vaši relaxaci dokonale vychutnat, pak si pořiďte termostatickou baterii. Její hlavní výhodou je, že si pohodlně nastavíte teplotu a pak už si jen užíváte příjemnou koupel. Vždy vybírejte u zkušených výrobců, kteří vám prodají jenom kvalitu.
Aby byla sprcha tím pravým zážitkem
Velmi oblíbené jsou především hlavové sprchy, které vám nabídnou komfort a některé z nich mají i úpravu proti usazování vodního kamene. Podle druhu pak sprcha nabídne klasický proud vody, jemnější takzvané „air perlení“, či naopak masivnější přívalový proud vody. Úplně nejlepší jsou pak panely, které vám z obyčejné hygieny vytvoří dokonalou hydroterapii. Umí pracovat v nejrůznějších režimech, takže si určitě vybere každý.
Kvalitní hydromasáž ve vaně
Kdysi dávno to začalo perličkovými dečkami do vany a dnes si už můžete koupit takový výrobek, který vám poskytne vše v jednom. Domácí hydromasáž vám poskytne jak akrylátová, tak i obyčejná smaltovaná vana. Přitom základním kritériem je šířka minimálně 75 cm a délka aspoň 170 cm. Raději si tedy dopřejte větší komfort, díky kterému si dokonale odpočinete. Každý centimetr prostoru tak má svůj smysl a koresponduje s anatomií lidského těla.
Dejte šanci whirpoolu
Nabídne vám relaxační místa k sezení i ležení. Můžete si jej nechat vybavit pomocí barevného osvětlení, ozvučení nebo aromaterapie. Tato terapie vám pomůže odbourat řadu problémů, jako je nespavost, stres, bolesti zad, bolest hlavy nebo pocit těžkých nohou. Samozřejmě i vaše vířivka bude potřebovat náležitou údržbu. Dopřejte mu přípravek pro úpravu hodnoty Ph vody, odpěňovač nebo nepěnivý kyslíkový aktivátor.Můžete si objednat dokonce konkrétní balíček https://eshop.techneco.eu/Whirlpool-sady, který bude obsahovat vše potřebné.bubble

Oáza klidu pro romantické večery
Ohodnoťte příspěvek